Nie masz jeszcze konta?
Cechy
Cechy
Produkt ekologiczny Polski eBazarek
Produkt ekologiczny

Truskawka

8 zł / kg

Kategoria: Płody rolne / Owoce

Dane źródłowe:
Dariusz Lewicki
Dariusz Lewicki

Gospodarstwo od 1990r posiada certyfikat gospodarstwa ekologicznego. Celem produkcji ekologicznej było stworzenie systemu gospodarowania o zrównoważonej produkcji roślinnej i zwierzęcej w obrębie gospodarstwa, dążenie do wytwarzania produktów o wysokiej jakości biologicznej oraz dążenie do produkowania produktów spożywczych, zaspokajających zapotrzebowanie klientów na żywność produkowaną w sposób nie stanowiący zagrożenia dla środowiska, zdrowia ludzi oraz zdrowia i dobrostanu zwierząt. Produkty pochodzące z gospodarstwa dostępne do zakończenia zapasów. Zapraszamy.

Truskawki to bez wątpienia jedne z najsmaczniejszych letnich owoców! To również cudowne wspomnienie dzieciństwa… Któż z nas jedząc pyszne, soczyste, pachnące owoce nie wraca wspomnieniami do beztroskich letnich dni?

Truskawki są najpopularniejszymi i najłatwiej dostępnymi w sezonie letnim polskimi owocami. Pierwsze truskawki pojawiają się na przełomie maja i czerwca, wraz z nastaniem ciepłych, słonecznych dni i towarzyszą nam co najmniej do połowy lipca.

Email:
Telefon:

CECHY

Produkt ekologiczny

Nie

Wysyłka

Nie

Odbiór osobisty

Tak

Do uzgodnienia

Nie

Dowóz do klienta

Tak

Produkt w systemach jakości żywności

Tak

lokalizacja

Świętosław
, 87-408
woj. kujawsko-pomorskie / pow. nakielski / gm. Nakło nad Notecią
Ulica: – 53

PODZIEL SIĘ

Facebook
Drukuj
Email

PRODUKTY

Podobne produkty

Wiadomość kontaktowa

Ogłoszenie: Truskawka