Nie masz jeszcze konta?
Cechy
Cechy

Świeca sojowa Dla Mamy – Werbena & Kwiat Pomarańczy

41.00 zł / szt.

Kategoria: Rękodzieło / Rękodzieło

Dane źródłowe:
Bieszczadzka Sadyba Sklep Autorski
Joanna Szczepkowska-Wethacz

Świece sojowe zyskują na popularności ze względu na swoje liczne zalety, takie jak długotrwałe palenie i ekologiczny charakter. Połączenie zapachu werbeny i kwiatów pomarańczy w świecy sojowej to prawdziwa uczta dla zmysłów, która przynosi odprężenie i poprawia nastrój. Werbena, znana ze swoich orzeźwiających i energetyzujących właściwości, idealnie komponuje się z delikatnym, słodkim aromatem kwiatów pomarańczy, tworząc zapach, który może ożywić każde pomieszczenie i wprowadzić atmosferę spokoju oraz harmonii.

Wybierając świecę sojową o zapachu werbeny i kwiatów pomarańczy, decydujemy się na produkt, który nie tylko pięknie pachnie, ale również jest przyjazny dla środowiska. Wosk sojowy jest biodegradowalny i pochodzi ze zrównoważonych źródeł, co sprawia, że jest to wybór odpowiedzialny ekologicznie. Dodatkowo, w przeciwieństwie do świec parafinowych, świeca sojowa pali się czysto i nie wydziela toksycznych substancji, co jest korzystne dla zdrowia użytkowników i nie szkodzi domowym zwierzętom.

Świeca sojowa o zapachu werbeny i kwiatów pomarańczy to doskonały sposób na stworzenie w domu atmosfery relaksu i spokoju. Może również stanowić wyjątkowy prezent dla bliskiej osoby, który sprawi, że każda chwila spędzona w domowym zaciszu będzie jeszcze bardziej wyjątkowa. Taki zapach to nie tylko przyjemność dla nosa, ale również sposób na stworzenie niepowtarzalnego klimatu w każdym pomieszczeniu.

Waga netto: 180g
Czas palenia: 30h

Więcej informacji na stronie sklepu internetowego: https://www.bieszczadzkasadybasklep.pl/

Email:
Telefon:

CECHY

Produkt ekologiczny

Nie

Wysyłka

Tak

Odbiór osobisty

Nie

Do uzgodnienia

Nie

Dowóz do klienta

Nie

Produkt w systemach jakości żywności

Nie

lokalizacja

Cisna
, 38-607
woj. podkarpackie / pow. leski / gm. Cisna
Ulica: Dołżyca 1A

PODZIEL SIĘ

Facebook
Drukuj
Email

PRODUKTY

Podobne produkty

Wiadomość kontaktowa

Ogłoszenie: Świeca sojowa Dla Mamy – Werbena & Kwiat Pomarańczy