Nie masz jeszcze konta?
Cechy
Cechy

Polski Miód Lipowy 1,15 kg z Rodzinnej Pasieki

52 zł / szt.

Miód Lipowy z RODZINNEJ PASIEKI

➡️Miód lipowy pozyskiwany jest z spadzi i nektaru kwiatów lipy. Ma przeważnie jasną barwę w odcieniach od jasnożółtego do zielonkawego. Cechuje się lekko ziołowym posmakiem, a jego zapach przywodzi zapach kwiatów lipy. Jest niezastąpiony wówczas, gdy przeżywamy stres. Działa uspokajająco i odprężająco- uśmierza bóle głowy i koi nerwy. Podobnie jak w przypadku herbatki z kwiatu lipowego, przypisuje mu się działanie rozgrzewające i antyseptyczne. Stosować go więc można w kaszlu i przeziębieniach, również w wtedy, kiedy mamy gorączkę. Zaleca się go też jako środek pobudzający apetyt.

Dlaczego warto spróbować nasz miód?

✅ Naturalny miód z rodzinnej pasieki!

✅ Waga: 1150g netto

✅ Rok zbioru: 2023

✅ Kraj pochodzenia: Polska

✅ Pasieka pod stałą opieką lekarza weterynarii

➡️ Weterynaryjny numer identyfikacyjny pasieki: 06023503

➡️ Weterynaryjny numer identyfikacyjny rozlewni miodu: 18166003

❤️ Kupując wspierasz Polskie pszczelarstwo!

Miód Lipowy z RODZINNEJ PASIEKI Rodzaj miód nektarowy

❤️Przede wszystkim pszczelarze

Z dumą podkreślamy że jesteśmy nie tylko producentami i sprzedawcami ale przede wszystkim pszczelarzami. Przywiązanie do naszych korzeni z których się wywodzimy stanowi DNA naszej działalności. Pozyskując nasze miody z własnych pasiek, wprost od pszczół, mamy kontrolę nad całym procesem pozyskiwania miodu od zebrania miodu z ula, poprzez rozlew do słoików aż po pakowanie i wysyłkę do klientów. Dzięki temu możemy zagwarantować najwyższą jakość naszych produktów oraz obsługi klienta.

 

✅ Nasze pasieki są zlokalizowane w jednym z najczystszych obszarów w Polsce – pośród podkarpackich lasów, z dala od przemysłu i dużego ruchu samochodowego. Charakterystyczne warunki klimatyczne oraz korzystna lokalizacja, składają się na smak, koloryt i konsystencję naszych miodów.

W celu pozyskiwania w pełni naturalnego miodu różnych gatunków nasze pasieki wędrują w zależności od pory roku i intensywności pożytków po najczystszych terenach południowo-wschodniej Polski dzięki czemu pozyskujemy różne odmiany miodu m. in. rzepakowy, gryczany, ze spadzi iglastej oraz wielokwiatowy.

❤️Tylko POLSKIE MIODY

Na naszych aukcjach znajdziecie Państwo tylko polskie miody i produkty pszczele, nie sprzedajemy miodów importowanych! Kupuj miód tylko ze sprawdzonych źródeł!

❤️Kupując nasze produkty wspieracie rozwój polskiego pszczelarstwa! 

Email:
Telefon:

CECHY

Produkt ekologiczny

Nie

Wysyłka

Tak

Odbiór osobisty

Nie

Do uzgodnienia

Nie

Dowóz do klienta

Nie

Produkt w systemach jakości żywności

Nie

lokalizacja

Rzeszów
, 35-309
woj. podkarpackie / pow. Rzeszów / gm. Rzeszów
Ulica: Podwisłocze 26/32

PODZIEL SIĘ

Facebook
Drukuj
Email

PRODUKTY

Podobne produkty

Wiadomość kontaktowa

Ogłoszenie: Polski Miód Lipowy 1,15 kg z Rodzinnej Pasieki