Dane źródłowe:
Maria Bocheńska-Jafiszow
Chleb domowy, własnej roboty 12 zł za kilogram.
Prawdziwy tradycyjny chleb pieczony na zakwasie.
Do wyboru:
– razowy,
– żytni,
– pszenny.
Dane źródłowe:
Maria Bocheńska-Jafiszow
Chleb domowy, własnej roboty 12 zł za kilogram.
Prawdziwy tradycyjny chleb pieczony na zakwasie.
Do wyboru:
– razowy,
– żytni,
– pszenny.
Nie
Nie
Tak
Nie
Tak
Nie
©2025 Polski eBazarek. All rights reserved.